10G
NET arena

10G - Orcave

Mikrovlnný spoj Orcave 1S10 je vysokokapacitní pojítko do volného pásma 10 GHz. Terminál tvoří pouze venkovní jednotka, která obsahuje jak radiovou část, tak i část datových rozhraní. Fyzicky se jedná o hliníkový odlitek s celkovou hmotností 5 kg, který se přes adaptační člen připevňuje přímo na přírubu antény. Po jednoduchém nasunutí jednotky na anténu se fixace dosáhne dotažením 4 šroubů. Na spodní hraně odlitku jsou přístupná datová rozhraní - 2x GEthernet (10/100/1000) a 2x E1 (G.703). Kromě toho se zde nachází BNC konektor pro ladění spoje. Horní hrana je vybavena úchytempro snažší manipulaci. Vzhledem k malým rozměrům je vhodné kompletaci celého terminálu provést na adekvátně pohodlném místě a další transport a manipulaci již provádět se smontovaným celkem.

Jednotka se nápájí přes datový TP kabel, PoE+ (802.3at). Kvalita kabelu nesmí být horší než CAT5e s délkou do 100m (dle normy). Spotřeba se pohybuje do 16 W.

Provozní teploty jsou standardně od -30°C do +55°C.

Dohledový systém je realizován formou web klienta a dovoluje nastavení všech podstatných přenosových parametrů.

Rádiová část


Rádiová část jednotky Orcave 1S10 pracuje s modulací QPSK až kvadraturní stavovou modulací 256 QAM. Dopředná korekce chyb (FEC) pracuje metodou LDPC.

Datová část

Disponibilní přenosovou kapacitu je možné libovolně rozdělit mezi 4 výstupní datpvá rozhraní. Pro ethernetové sítě se nabízí dva GigaEthernety a pro trunkové sítě E1 (G.703 - pevná kapacita 2 Mbps)

Vlastnosti

  • čistě venkovní provedení
  • přenosová kapacita 25 Mbps až 200 Mbps
  • rozhraní 2x GEth + 2x E1
  • PoE+ -napájení přes Ethernet

 

ztext8

tarif 8

Komunikační technologie budoucnosti