Chytré telefony - Smartphone
NET arena

Chytré telefony - Smartphone

Chytré telefony se staly naším každodenním pomocníkem. Slouží nám jako kalendáře, poznámkové bloky, propojují nás s okolním světem pomocí internetu a dovolují nám snadno vstoupit, číst a sdílet informace přes sociální sítě. Mnoho uživatelů chytrých telefonů si i nadále vystačí s užíváním klasických funkcí mobilního telefonu jako takového - (telefonování a psaní). Uživatelům, kterým se podařilo překonat tato úskalí, se však otevřely neskutečné možnosti - desetitisíce aplikací, jak placených, tak i těch poskytovaných zdarma. V následujících článcích na téma chytrých telefonů se budeme věnovat všem skupinám uživatelů, začátečníkům, mírně pokročilým a pokročilým. Našim cílem je pomoci každému uživateli chytrého telefonu s nastavením samotného chytrého telefonu, správným výběrem pro něj potřebných aplikací a následným popisem nastavení a ovládání těchto aplikací.

Společnost PC Arena je dodavatelem vysoce kvalitního internetového připojení pro domácnosti i největší společnosti. Snažíme se být poskytovatel komplexního portfolia služeb jako je satelitní televize od společnosti Skylink či VoIP telefonie, kterou využijete i ve vašem smartphone, tedy chytrém telefonu.

Články, které jsme pro vás připravili:

Android - Nejrozšířenější operační systém

Více než 70% chytrých telefonů využívá tento operační systém od společnosti Google. Dominantní postavení si Android získal díky své jednoduchosti, uživatelské přívětivosti a tisícům skvělých aplikací… V tom to článku se dozvíte základní údaje o OS Android a zároveň  bude soužit jako rozcestník mezi řadou dalších zajímavých článků, které se věnují kupříkladu nejlepších free aplikacím či praktickým návodům. Článek neleznete zde.

ztext8

tarif 8

Komunikační technologie budoucnosti