Bezdrátové telefony
NET arena

Bezdrátový telefon

  • Chcete mít doma svobodu pohybu, telefonovatrodinou či přáteli, ale přitom se neomezovat jen na délku „drátu“ svého telefonního sluchátka? Co kdybychom Vám řekli, že nyní můžete volat z pevné linky a přitom ani nedržet v ruce sluchátko?

 

  • Máte veliký dům a chcete být se svou drahou polovičkou či dětma stálekontaktu zdarma?

 

  • A co když Vám povíme, že můžete vytočit třeba maminku a pochlubit se svými úspěchy či jen tak popovídat si aniž by jste se telefonu jen dotkli a měli jej u ucha?

 

Tyto všechny parádičky Vám přinesou nové bezdrátové telefony! 

Nejen že mají krásný vzhled a určitě zkrášlí Vaši domácnost, ale navíc dostali do vínku spoustu zajímavých funkcí.

Teď už nemusíte telefonovat s telefonem v ruce. K tomuto účelu Vám poslouží jen sluchátko s mikrofonem spojené s telefonem bezdrátově. Mluvíte s druhou osobou a obě Vaše ruce se můžou věnovat jiným činnostem.

Pracujete v garáži a bude čas oběda. Vaše drahá polovička Vás zavolá ke stolu a nebude to stát ani korunu. Hovory mezi „sluchátky“ jsou totiž zdarma a můžete je využívat dle libosti.

Spojíte a synchronizujete svůj telefon s Vaším počítačem a z Outlooku místo aby jste odeslali email druhé osobě, jednoduše vytočíte číslo a telefon Vám spojí hovor a vy sedíte u počítače, pracujete dál a pomocí reproduktorů a mikrofonu telefonujete aniž by jste museli přerušit svou práci.

ztext8

tarif 8

Komunikační technologie budoucnosti