INTERNET
NET arena

Internet

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

5P

Společnost PC Arena s.r.o. se již řadu let zabývá bezdrátovými technologiemi a je schopna svým zákazníkům nabídnout kvalitní a technicky vyzrálou síť, odbornou technickou podporu a profesionální přístup. Naše služby jsou v současné době poskytovány v nejširší míře domácnostem a firmám.

Našim zákazníkům nabízíme řadu internetových tarifů, rozdělených podle potřeb zákazníků, bez omezení limitu stahovaných dat. Naše služby jsou určeny všem zákazníkům, kteří chtějí využívat kvalitní připojení k internetu z pohodlí svého domu, bytu, či chaty za příznivé ceny a bez zbytečných problémů. Garantujeme rychlý a kvalitní servis zcela zdarma. Nabízíme širokou škálu služeb z oblasti bezdrátových technologií a oblastí s tím souvisejících. Mezi naše hlavní aktivity patří vytváření bezdrátové počítačové infrastruktury pro firmy i jednotlivce.

V současné době máme zprovozněnou dostatečně obsáhlou soustavu vysílacích bodů ve vysílacích pásmech 5, 10, 17,24, 32 a 80 GHz. Síť prošla v nedávné době kompletní modernizací a stejně tak i zařízení našich klientů. Hlavní páteřní spoje i jednotlivé vysílací body jsou neustále monitorovány. Zároveň dochází k neustálému zlepšování možností sítě a rozšiřování oblastí pokrytí.

Komunikační technologie budoucnosti

Anketa

Jste spokojeni se svým připojením k internetu?

Jsem velmi spokojen - 17.8%
Mohlo by to být lepší - 24.9%
Je to hrůza - 57.3%

Celkem hlasů: 410
Hlasování v této anketě bylo ukončeno na: 29 bře 2019 - 00:00