VoIP
NET arena

VoIP

Kerio Operator - Výkonná telefonní ústředna s technologií VoIP

Kerio Operator je telefonní systém určený pro malé a středně velké organizace. Je navržen tak, aby usnadnil hlasovou komunikaci a přitom poskytl pokročilé funkce telefonních systémů velkých korporací. Kerio Operator k přenosu a správě hovorů využívá stávající počítačovou síť. Intuitivní webové rozhraní umožňuje snadno a rychle zvládnout organizační změny, konfigurovat nástroje velkých společností jako například integraci hlasové pošty s e-mailem,fronty hovorů a vícejazyčné hlasové menu.
S produktem Kerio Operator se vyhnete vysokým poplatkům za mezinárodní hovory. A to vše bez pomoci telefonního experta, vše hravě zvládne váš správce IT. Kerio Operator pomůže vaší společnosti zvýšit produktivitu zaměstnanců a zajistí spokojenost zákazníků. Díky pokročilým funkcím jako je převzetí hovoru a podpora funkcebusy lamp field jsou zmeškané hovory minulostí.


voip phone system

 



Automatické hlasové menu

Seznamte se s vaší novou recepční. Umí mluvit téměř všemi jazyky, pracuje 24 hodin denně
7 dní v týdnu, a to vše bez příplatků. Automatické hlasové menu je velice intuitivní a snadno nastavitelné. Telefonní systém bude díky němu profesionální. Volající vždy dostane odpověď, ať už volá během pracovní doby, mimo ni nebo o státních svátcích. Může volat přímou linku, zadat jméno volaného nebo jej navede hlasové menu.
automatické hlasové menu
 



Reporty a nahrávání hovorů

Potřebujete zjistit, jaké jsou telefonní návyky vašich zaměstnanců? Kerio Operator vám v reálném čase poskytne podrobné statistiky o čekacích dobách ve frontách hovorů nebo o konferenčních hovorech. Reporty mohou obsahovat také informace o příchozích a odchozích hovorech, zda byly přijaty a jak dlouho trvaly. Můžete si vytvořit přesný obrázek o tom, kolik hovorů se uskuteční na vašem obchodním oddělení a jak dlouho v průměru vaši zákazníci čekají na lince.

call recording
 



Integrace s CRM systémy

Kerio Operator 2.0 umožňuje integraci s CRM systémy, jakými jsou například SugarCRM. K tomuto účelu používá rozhraní AMI (Asterisk Manager Interface). CRM systém identifikuje volajícího na základě telefonního čísla a zobrazí informace, které jsou v systému uloženy. Díky této funkci lze hovory iniciovat přímo z CRM systému nebo desktopové aplikace pro vytáčení čísel, aktualizovat záznamy o hovorech, sledovat stav hovorů a jejich historii. 


Co všechen ten žargon znamená?

PBX je zkratkou pro Private Branch Exchange, pobočkovou ústřednu nebo, chcete-li telefonní systém, který umožňuje vytvářet telefonní linky a ty spojovat s okolním světem prostřednictvím poskytovatele telefonních služeb. IP pobočková ústředna využívá k přenosu zvuku počítačovou síť. Funguje to stejným způsobem jako posílání e-mailů nebo rychlých zpráv. IP pobočková ústředna umí propojit interní telefony se světem buďto přes stávající telefonní linky nebo prostřednictvím internetového připojení. Kerio Operator vám umožňuje zavolat komukoliv na světě a kdokoliv může naopak zavolat vám,
a je jedno, jaký telefon právě používá. 

Kerio Operator je telefonní ústředna založená na technologii VoIP. Umožňuje vybrat si ze široké škály IP telefonů různých výrobců, počínaje modely se základními funkcemi po špičkové modely a konferenční jednotky. 


Zní to komplikovaně?

Ve skutečnosti ale není. Kerio Operator byl navržen pro malé a středně velké firmy. Nasazení, konfigurace a správa je snadná a velice intuitivní. Tradiční telefonní systémy vyžadují zásah vyškoleného specialisty pokaždé, když do společnosti nastoupí nový člověk nebo je-li potřeba změnit konfiguraci systému. Kerio Operator může s lehkostí obsluhovat ten samý člověk, který spravuje vaši počítačovou síť. Ušetříte čas i peníze. Automatická konfigurace oblíbených IP telefonů vše ještě více usnadní. 


Je technologie VoIP bezpečná?

Společnost Kerio si je vědoma bezpečnostních rizik moderních informačních technologií. Díky produktu Kerio Operator je váš telefonní systém nejen chráněn proti uhodnutí hesla, ale rovněž proaktivně zaznamenává jakékoli nestandardní aktivity uživatelů. Pro bezpečnou komunikaci a zajištění soukromí umožňuje Kerio Operator šifrování hovorů.   

ztext8

tarif 8

Komunikační technologie budoucnosti