Satelitní příjmače
NET arena

Satelitní receivery

Máte doma starší televizi a chtěli byste využívat funkce smart TV? Nechcete investovat desetitisíce korun do nákupu nové televize?

 

Máme pro Vás řešení!

 

Digitální satelitní příjmače obsahují mnoho funkcí společných právě se smart TV.

Můžete si jej kabelem i bezdrátově připojit do Vaší domácí sítě či internetu a využívat jeho výhod i bez nutnosti používat satelitní příjem.

Většina modelů má vestavěnou paměť ( harddisk ), nebo USB port k připojení externího disku. Stáhli jste si z internetu Váš oblíbený film a chtěli byste si jej přehrát na televizi v pohodlí obýváku? Jednoduše jej nahrajete na flash disk, který zasunete do receiveru a vestavěný video přehrávač Vám jej přehraje na televizi. Nechce se Vám data přenášet na flash disku? Jednoduše jej nasdílíte a bezdrátově jej přehrajete.

Na stejném principu funguje i prohlížení fotek či obrázků z Vašich dovolených apod.

Prohlížení internetového obsahu na Vaší televizi také není žádný problém. Satelitní příjmače mají vestavěné prohlížeče určené k tomuto účelu. Chtěli byste sledovat hudební klipy, videa či scénky služba YouTube Vám toto umožní.

Chcete nasdílet do internetu své fotografie, přes vestavěný portál Piccassa to nebude žádný problém.

Díky službě internetový rádií není problém poslouchat rádia z celého světa.

Navíc máte obrovskou výhodu v tom, že když se v budoucnu rozhodnete pro příjem satelitního vysílání, tak tu nejdůležitější věc již vlastníte.

ztext8

tarif 8

Komunikační technologie budoucnosti