Tiskárny
NET arena

TISKÁRNY

Používejte tiskárnu bezdrátově , tak aby celá Vaše rodina mohla využívat tisk ze stolního počítače, notebooku, mobilu ( čili tisk z více klientů ) a ne pouze z jednoho zařízení!

Syn si přeje ze svého pokoje vytisknout obrázky z chytrého mobilu? Dcera potřebuje vytisknout domácí úkol z notebooku? Otec potřebuje tisknout ze své pracovny dokumenty do práce? Matka chce vytisknout recepty od své kamarádky ze stolního počítače z e-mailu?

Dnešní multifunkční zařízení mohou posloužit jako univerzální tiskárna, fototiskárna, skener, kopírka, fax, čtečka paměťových karet. Levnější modely některé z těchto funkcí pomíjejí, minimálně však poskytují tisk, skenování, a přímé kopírování.

Tiskárna je výstupní zařízení určené k převedení digitální vizuální informace do tištěné formy.  Jedná se tedy o zařízení , pomocí kterého si můžete vytisknout fakturu, dopis, fotografii, prostě cokoliv.

Svoji tiskárnu si můžete nastavit tak aby jste měli přehled co a kdo tiskne.

K tomu slouží monitoring tiskáren a je to dostupné zdarma.

Novinky: 3D tiskárny

Pomocí scanneru umí snímat reálné předměty. Tiskárna je vybavena zahnutou tyčkou ta je vyklopena nad klasickou tiskárnou. Je do ní integrován jednoduchý snímač reálných objektů. Ten je vybaven snímacím čipem a zábleskovými LED diodami. Zařízení ocení každý, kdo se pokoušel dát do scanneru něco většího než jen list papíru.

Propojte tiskárnu s notebookem, chytrým mobilem a tabletem, stolním počítačem, televizí, multimediálním  centrem, datovým uložištěm, bezdrátovým telefonem, zabezpečovacími systémy,  kamerovými systémy,  satelitní technikou.

ztext8

tarif 8

Komunikační technologie budoucnosti