Síťové disky
NET arena

Síťové disky

Chtěli by jste si doma vytvořit praktické multimediální centrum? Rádi byste měli svá data, fotky, videa, filmy  k dispozici kdekoliv ve světě aniž by jste sebou museli nosit nějaká přenosná zařízení?

Není nic jednoduššího než si doma založit síťový disk, na kterém si všechna data budete ukládat!

Síťový disk jednoduše připojíte ke své domácí síti buď pomocí datového kabelu nebo bezdrátově k wifirouteru. Můžete ho mít za oknem, pod stolem, schovaný ve skříni či v šuplíku, nemusí být ani zapojen v elektrické zásuvce a stejně máte svá data k dispozici kdekoliv ve svém domě i ve světě. A to nejenom z počítačů, ale i z chytrých mobilních telefonů.

  • Ø Z internetu si například stáhnete oblíbený film a jednoduše jej nahrajete na disk.

Tento film si pak můžete přehrát ve Vaší televizi v obýváku, přehrajete jej u svého kamaráda v televizi v úplně cizím městě. Jedete na výlet a nudí Vás dlouhá cesta? Ten samý film z Vašeho disku, který máte uložen doma si přehrajete ve svém chytrém mobilním telefonu a hned Vám cesta utíká rychleji.

  • Ø A co takhle si doma založit svou virtuální kancelář, ke které budete mít přístup 24 hodin denně, ať jste kdekoliv?

Vytvoříte si vlastní kalendář, nebo více kalendářů určených pro různé účely. Tento kalendář Vás bude upozorňovat na různé události pomocí emailu na Váš chytrý telefon, když jste mimo domov, nebo na počítač když jste právě u něj.

 

Možnosti jsou neomezené.

Proč se dlouze zdržovat v kanceláři, přepošlete si práci domů a naopak. Hlavně zde nejste limitováni 10MB souborem, když si data přeposíláte emailem.

ztext8

tarif 8

Komunikační technologie budoucnosti