Strukturované datové rozvody
NET arena

Profesionální strukturované datové rozvody pro bytové domy

Profesionální strukturované datové rozvody umožní svobodný výběr poskytovatelů internetových a datových služeb, kteří jsou podstatně levnější než poskytovatelé kabelovek. Zmodernizujte svůj dům strukturovanými datovými rozvody a nezávisle vybírejte WIFI poskytovatele šitého na míru jako jsou O2, T-mobile, Vodafone nebo PC arena.Vstupte do 21. století, spojte se světem na profesionální úrovni. Propojte své byty strukturovanou datovou sítí s cenou jednoho bytu již od 710 Kč
 

Strukturovaný datový rozvod

 

Vše si zjednodušte

Nyní budete mít úplnou svobodu výběru poskytovatele. Kdokoli teď může připojit do své sítě kohokoli v domě z jednoho jediného místa. Odpadne tím nutnost při jakémkoliv rozhodnutí nebo změně neustále vrtat do domu, rušit tím ostatní obyvatele. Nyní vše proběhne v tichosti, v minimálním čase a z jednoho místa oproti běžným pracem.

Zvyšte si svůj komfort

Nejen, že každý získá svobodnou možnost výběru poskytovatele spolu s jeho programovou nabídkou, ale navíc všichni budou moci přijímat volně dostupné programy na všech třech družicích ze všech koutů světa.

Buďte svobodní a nezávislí

Popis rozvodu

Vše začíná v jednom místě – rackové skříni. Je umístěna na strategickém místě, v místě, kde se zbíhá veškerá kabeláž tvořící rozvody. Samotná skříň je pak osazena sadou patchpanelů, které tvoří vstupní porty do jednotlivých bytů.

Komunikační propojení patchpanelů zajišťují čtyřpárové datové FTP kabely. Ty mají okolo žil vodičů navíc speciální stínění, které zabraňuje vlivu rušivých magnetických polí okolních vodičů na přenos dat. A naopak stínění velkou měrou zabraňuje ztrátám dat po celé délce kabelu.

 

 

ztext8

tarif 8

Komunikační technologie budoucnosti