Profi
NET arena

Profi

Profesionální televizní rozvody pro rodinné domy

Profesionální televizní rozvody zpříjemní užívání služeb poskytovatelů satelitních televizí, kteří jsou podstatně levnější než poskytovatelé kabelových televizí. Mnohonásobně zvýší každému obyvateli domu možnost výběru poskytovatele ze všech, kteří jsou na českém trhu a také se jejich programová nabídka rozroste o stovky volně dostupných programů.Vylepšete svůj dům profesionálními televizními rozvody a přijímejte satelitní, televizní a rozhlasový signál v každém pokoji z jedné jediné zásuvky.

Internet

Poslední mile realizovaná mikrovlným spojem v licencovaném, nebo volném pásmu. Housing mikrovlného spoje a technologie POPu. SLA pro nadstandardní požadavky. Primární a sekundární DNS

Televize

Vyberte si poskytovatele satelitní televize dle libosti a sledujte tisíce programů z celého světa ve vysoké kvalitě. My Vám garantujeme, že dostanete to, co chcete vidět.

Telefon

Volejte na mobily za 0,45 Kč/min a na pevné linky ještě levněji. Podrobné vyúčtování zdarma. Informace o stavu telefonního účtu. VoIP kompletně nahradí pevnou linku.

Podpora

Linka technické podpory k dispozici nonstop – 24/7/365.Nepřetržitý dohled nad službou až po předávací rozhraní.Statistiky o provozu služby dostupné přes webové rozhraní. SLA pro nadstandardní požadavky.

Televizní rozvod pro rodinný dům „Profi“

 

BUĎTE SVOBODNÍ A NEZÁVISLÍ

Nejen, že získáte svobodnou možnost výběru poskytovatele spolu s jeho programovou nabídkou, ale navíc budete moci přijímat volně dostupné programy na všech třech družicích ze všech koutů světa. 


3 Přijímané družice

satelit2

 

 
Astra 23,5°E (Skylink)
Astra 19,2°E (volné)
Thor 1,0°W (Freesat, Digi)

 


Poskytovatelé:

 

 


Televizní rozvod pro rodinný dům

Popis televizního rozvodu
schema2

  • jedna společná satelitní anténa na střeše ( televizní a rozhasová anténa není podmínkou )
  • kabeláž z antén svedena do rozvodného zařízení ( mulitiswitch )
  • z rozvodného zařízení vedeny koaxiální kabely do jednotlivých pokojů
  • v každém pokoji je koaxiální kabel, který je zakončen televizní zásuvkou


satelit31

A) Pro co nejkvalitnější příjem signálu na který nemá vliv bouřka a další povětrnostní podmínky je použita speciální satelitní anténa s dvojitým odrazem TOROIDAL. Ta zajistí příjem všech družic v jednom místě bez ohledu na jejich pozice.

satelit3

B) Rozvodné zařízení Multiswitch zajišťuje distribuci stejné intenzity signálu pomocí koaxiálního kabelu do všech účastnických televizních zásuvek. Typ rozvodného zařízení se vždy volí dle počtu pokojů a televizí ve vašem domě.C) Televizní rozvod je realizován koaxiálním kabelem. Díky multiswitchi, který má také tu funkci, že slučuje satelitní a televizní signál, vede k zásuvce v pokoji pouze jeden kabel.

D) Televizní zásuvka je koncovým bodem televizních rozvodů. Dále je již na uživateli kudy a jak povede televizní signál po bytě. Do televizní zásuvky je přiveden jediný koaxiální kabel, ve kterém „teče“ díky rozvodnému zařízení satelitní, televizní i rozhlasový signál zároveň. Zásuvka pak signál sama rozdělí.Cenová nabídka verze ProfiNázev materáluPočetCenaUkázka
Parabola TOROIDAL 1 ks 2000 Kč
LNB Quattro 3 ks 900 Kč
Multiswitch 1 m 4500 Kč
Koaxiální kabel 170 m 1870 Kč
F-konektor 32 ks 320 Kč  
SAT-TV zásuvka 8 ks  1600 Kč  
Práce 8 hod 4000 Kč  


Celková cena15190 Kč

uvedená cena je s DPH


Pokud již v domě máte televizní rozvod, využijí se jeho kabely. Tím z nabídky ušetříte 120 m kabelu a 2 hodiny práce.

ztext8

tarif 8

Komunikační technologie budoucnosti