Základní balíčky
NET arena

Základní balíčky

Naše společnost Vám nabízí širokou nabídku tarifů od společnosti Skylink. Rozšiřte svou základní nabídku programů o balíčky, které jsou přizpůsobeny všem klientům a je možné si programovou nabídku zvolit podle Vašich individuálních preferencí. Skylink Vám nabízí obrovské množství televizních stanic mnoha žánrů a to v nejlepší kvalitě obrazu. Pokud milujete filmy, seriály či hudbu tak si z této nabídky jistě vyberete. Pro více informací stačí otevřít příslušnou podstránku balíčku.

Přinášíme Vám nejnutnější televizní minimum od společnosti Skylink. Pokud se rozhodnete pro balíček Mini, tak obohatíte svou základní televizní nabídku o 10 skvělých kanálů. Více informací naleznete zde.

Chcete si zvolit vlastní televizní programy podle aktuální nálady a preferencí Vaší domácnosti? S balíčkem Flexi 7 si můžete zvolit 7 kanálů z široké nabídky balíčku Multi HD. Více informací nalezente zde.

Velmi oblíbený balíček Multi Vám obohatí programovou nabídku o 28 skvělých kanálů za nabídky společnosti Skylink. Dopřejte si nekončící množství filmů, seriálů a hudby každý den! Více informací naleznete zde.

Hledáte maximální požitek z televizní zábavy? Balíček Kombi Vám přináší 41 televizních stanic mnoha žánrů a z toho 11 ekluzivních v HD kvalitě. Užijte si zábavu bez kompromisů! Více informací naleznete zde.

Pro Vaši domácnost uvádímě jedinečný balíček 48 kanálů mnoha žánrů, 18 z nich je ve vynikající HD kvalitě! Balíček Multi HD je připraven i pro ty nejnáročnější z Vás. Více informací nalezenete zde.

Preferujete maximální kvalitu obrazu a dostatečný výběr televizních kanálů? Moderní balíček HD Plus Vám nabízí 18 kanálů v HD kvalitě za velice příznivou cenu. Více informací naleznete zde.

Pokud nehodláte akceptovat žádné kompromisy, tak zvolte balíček Komplet. Zde je Vám k dispozici kompletní nabídka 67 kanálů od společnosti Skylink. Velká řada z nich je v HD kvalitě. Více informací naleznete zde.

ztext8

tarif 8

Komunikační technologie budoucnosti