Lite
NET arena

Lite

Profesionální televizní rozvody pro rodinné domy

Profesionální televizní rozvody zpříjemní užívání služeb poskytovatelů satelitních televizí, kteří jsou podstatně levnější než poskytovatelé kabelových televizí. Mnohonásobně zvýší každému obyvateli domu možnost výběru poskytovatele ze všech, kteří jsou na českém trhu a také se jejich programová nabídka rozroste o stovky volně dostupných programů.Vylepšete svůj dům profesionálními televizními rozvody a přijímejte satelitní, televizní a rozhlasový signál v každém pokoji z jedné jediné zásuvky.

Internet

Poslední mile realizovaná mikrovlným spojem v licencovaném, nebo volném pásmu. Housing mikrovlného spoje a technologie POPu. SLA pro nadstandardní požadavky. Primární a sekundární DNS

Televize

Vyberte si poskytovatele satelitní televize dle libosti a sledujte tisíce programů z celého světa ve vysoké kvalitě. My Vám garantujeme, že dostanete to, co chcete vidět.

Telefon

Volejte na mobily za 0,45 Kč/min a na pevné linky ještě levněji. Podrobné vyúčtování zdarma. Informace o stavu telefonního účtu. VoIP kompletně nahradí pevnou linku.

Podpora

Linka technické podpory k dispozici nonstop – 24/7/365.Nepřetržitý dohled nad službou až po předávací rozhraní.Statistiky o provozu služby dostupné přes webové rozhraní. SLA pro nadstandardní požadavky.

Televizní rozvod pro rodinný dům „Lite“

2 Přijímané družice

Nejen, že získáte svobodnou možnost výběru poskytovatele spolu s jeho programovou nabídkou, ale navíc budete moci přijímat volně dostupné programy na všech třech družicích ze všech koutů světa.

Buďte svobodní a nezávislí
Astra 23,5°E (Skylink)
Astra 19,2°E (volné)
Thor ,0°W (Freesat, Digi)

Poskytovatelé:

 

 

Schéma zapojení společné satelitní, televizní a rozhlasové antény

Televizní rozvod pro rodinný dům

  • jedna společná satelitní anténa na střeše ( televizní a rozhasová anténa není podmínkou )
  • kabeláž z antén svedena do přepínače signálu ( DisecQ )
  • z přepínače signálu vedeny koaxiální kabely do jednotlivých pokojů
  • v každém pokoji je koaxiální kabel, který je zakončen televizní zásuvkou
A) Pro co nejkvalitnější příjem signálu na který nemá vliv bouřka a další povětrnostní podmínky je použita kvalitní 80 cm parabola. Ta zajistí příjem všech družic v jednom místě bez ohledu na jejich pozice.

B) Přepínač signálu Disecq slučuje přijímaný signál ze 2 družic do jediného kabelu. Jeho přepínání mezi družicemi zajišťuje již Váš satelitní receiver.

 

C) Televizní rozvod je realizován koaxiálním kabelem. Díky přepínači signálu, který má také tu funkci, že slučuje satelitní a televizní signál, vede k zásuvce v pokoji pouze jeden kabel.

D) Televizní zásuvka je koncovým bodem televizních rozvodů. Dále je již na uživateli kudy a jak povede televizní signál po bytě. Do televizní zásuvky je přiveden jediný koaxiální kabel, ve kterém „teče“ díky rozvodnému zařízení satelitní, televizní i rozhlasový signál zároveň. Zásuvka pak signál sama rozdělí.Cenová nabídka verze LitePřipojení 1 TVNázev materáluPočetCenaUkázka
Parabola 80 cm 1 ks 500 Kč
LNB single 2 ks 200 Kč
Multifocus 1 ks 200 Kč
DisecQ 4/1 + terr 1 ks 300 Kč
Koaxiální kabel 22 m 220 Kč
F-konektor 6 ks 60 Kč
Práce 3 hod 1500 Kč  

Celková cena2980 Kč

Připojení 2 TVNázev materáluPočetCenaUkázka
Parabola 80 cm 1 ks 500 Kč
LNB twin 2 ks 600 Kč
Multifocus 1 ks 200 Kč
DisecQ 4/1 + terr 2 ks 600 Kč
Koaxiální kabel 33 m 330 Kč
F-konektor 10 ks 100 Kč
Práce 4 hod 2000 Kč

Celková cena4330 Kč

Připojení 4 TVNázev materáluPočetCenaUkázka
Parabola 80 cm 1 ks 500 Kč
LNB quattro 2 ks 600 Kč
Multifocus 1 ks 200 Kč
Multiswitch 1 ks 2000 Kč
Koaxiální kabel 65 m 715 Kč
F-konektor 20 ks 200 Kč
Práce 4 hod 2000 Kč  

Celková cena6215 Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH

ztext8

tarif 8

Komunikační technologie budoucnosti