Kamerové systémy
NET arena

KAMEROVÉ SYSTÉMY

Kamerové systémy již neodmyslitelně patří do systému ochrany osob a Vašeho majetku!

Snímaný obraz je přenášen drátovými nebo bezdrátovými kamerami do TV přijímače, digitálního videozařízení (tzv. DVR) nebo počítače.

Skládají se z kamer, hardwarového vybavení (hard disku, monitoru) a software. Může být doplněn i o mikrofony a reproduktory, a téměř vždy o záznamové médium pro ukládání zaznamenaných dat.

V dnešní době jsou kamerové a zabezpečovací systémy důležitou součástí ostrahy každého objektu. Pomocí kamerového systému můžete jednoduše dohlížet na svůj majetek nebo chod firmy. Díky účelně rozmístěným kamerám lze identifikovat osoby, vozidla a další objekty, které se ve snímané scéně pohybují. Nezbytnou součástí kamerového systému je záznamové zařízení sloužící k archivaci a následnému přehrávání zaznamenaných událostí. Záznamová zařízení umožňují připojení k internetu a uživatel má tedy možnost sledovat z jakéhokoli místa na světě záznam z kamer či živý obraz.

Lze se také zaměřit přímo na kritická místa, jako jsou například trezory, pokladny, čerpací stanice, směnárny, herny a podobně.

Mějte přehled o svých dětech - každý chce mít své dítě v bezpečí!

 Kvalita kamerového systému:

Kvalitu ovlivňuje kamera, která je jeho základem. Může být černobílá nebo barevná. Její součástí je objektiv, jímž lze nastavit požadovanou šířku záběru a tím i velikost snímané scény podle toho, zda se chcete zaměřit na detail nebo sledovat celou situaci.

Co kamerový systém nabízí:

Digitální záznam do PC, nahrávání několik měsíců, záznam zvuku, mnoho možností nastavení, pohodlné prohlížení záznamů, vzdálené sledování po internetu a LAN, možná archivace DVD, tisk zastaveného obrazu, zrychlené a zpomalené přehrávání, revers, detekce pohybů v zorném poli kamery, možnost zapojení na zabezpečovací zařízení, vodotěsné kamery, tajné kamery, bezdrátové kamery, polohovací kamery, kamery s optickým přiblížením, noční infra osvětlení, jednoduchá obsluha, non-stop technická podpora, softwarové opravy na dálku.

Novinky:

Systém identifikace lidských tváří (facial recognition system). Umožňuje najednou rozpoznat tisíce obličejů konkrétních osob.

Využívejte kamerový systém do Vašeho auta!

V souvislosti s několika nedávnými případy silničního pirátství vzrostla poptávka po kamerách do auta. Nahrávají dopravní situaci a pomáhají prokázat, na čí straně je pravda. Vyplatí se být připravený.

Propojte kamerový systém s tiskárnou, notebookem, chytrým mobilem a tabletem, stolním počítačem, televizí, multimediálním  centrem, datovým uložištěm, bezdrátovým telefonem, zabezpečovacími systémy,  satelitní technikou.

 

 

ztext8

tarif 8

Komunikační technologie budoucnosti