Instalace internetu
NET arena

Žádné vrtání

Kabel od příjmacího zařízení vede pod taškou do půdních prostor. Zde pak společně s televizním koaxiálním kabelem je přiveden do místnosti, kterou požadujete.

Jednoduché napájení přímo od počítače

Napájení přijímacího zařízení je realizováno po datovém kabelu zapojením adaptéru u počítače, kde je dostatek zásuvek. Datový kabel pro funkci přenosu dat používá pouze 4 z 8 drátů - zbylé 4 lze tedy jednoduše a spolehlivě využít k napájení 24V. Není tedy již nutné složitě zřizovat zásuvku někde na půdě.

Jednoduchá instalace

Zařízení pro příjem internetu RB SXT je celé z plastu, je lehké a malé. Jeho rozměry jsou jen 140x140x56 mm a váha 260g. Držák na anténu je použit ze speciálního ABS plastu.

                                                        

                 RB SXT                                                                               držák EasyBracket

video s ukázkou montáže

Klikněte prosím na tento odkaz

 

Nízká hmotnost

Vzhledem k tomu, že je EasyBracket vyrobený z UV stabilizovaného materiálu ABS plastu, je velmi lehký. Nízká hmotnost nejen snižuje celkovou zátěž stožáru, ale také je to zdrojem významných úspor na náklady za dopravu a přepravu. EasyBracket je zabalen v sáčku, díly jsou složené do velmi kompaktního tvaru. V jednom kartónu je 50 kusů EasyBracketů, které tvoří jen 20% hmotnosti / objemu v porovnání s konvenčními držáky vyrobených z pozinkované oceli. Můžete ušetřit stovky korun za přepravu.

Bezproblémová instalace na zateplené stěny.

Vzhledem ke svojí nízké hmotnosti a rozšířené kontaktní ploše EasyBracketu je mimořádně vhodný pro použití na zateplené stěny. Izolace / zateplení je celosvětový trend v úsporách energie, stále víc a víc zákazníků řeší problém s instalací zařízení na izolované stěny. S EasyBracketem je možnost poškození povrchu výrazně nižší než u konvenčních ocelových konzolí. Světle šedá barva EasyBracketu je nerušivá - neutrální a decentní pro většinu fasád.

Už žádná koroze !

Koroze nejen poškozuje materiál, ale také nevypadá dobře. Držáky z pozinkované oceli jsou často špatně pozinkované na vnitřní stěně. Voda, kyslík a gravitace dělá svojí práci velmi dobře - výsledky jsou nejen zrezlé konzole, ale i škaredé rezavé skvrny na stěně, fasádě nebo sloupu. To není případ EasyBracketu, kde je koroze vyloučená. EasyBracket je vyrobená z UV stabilizovaného ABS plastu. 

Montáž na stěnu nebo na stožár.

EasyBracket přichází ve dvou verzích - v základní verzi s možností instalace na stěnu a ve verzi EasyBracket Universal, kde je možné instalovat jak na stěnu, konzoli, tak i stožár. EasyBracket Universal umožňuje natáčení v 8 krocích, každý po 22,5 °, proto může být namontované i na jiném, než svislém stožáru, konzoli. Zátěž je dimenzovaná na max 10kg, EasyBracket je ideálním řešením pro moderní kompaktní bezdrátové zařízení, přístupové body, kamery a různé spotřebiče..

Rozměry:

 

  • Průměr 95 mm
  • Délka od stožáru 200 mm
  • Nosná délka 145 mm
  • Nosnost: 10kg

 

 

Nebojte se blesků, není potřeba hromosvod

Přijímací zařízení spolu s držákem jsou vyrobeny z kvalitního, UV odolného plastu. Při absenci kovových částí nemusíte mít obavu, že bouřka poškodí Váš počítač.

Standardní cena instalace 

V 90% instalací bude zákazník hradit cenu dle níže uvedené tabulky. V ostatních případech je vyšší cena způsobená především absencí stávajících nebo zastaralých tevizních rozvodů.

Položka Cena za ks Celková cena cca
Držák 160,- 160,-
Kabel 11,-/m 110,-
Konektory 10,- 20,-
Práce technika 350,-/hod 700,-
Celkem - orientačně   990,-

  

  • cena držáků se může měnit, podle potřeb u zákazníka, popř. cena se neúčuje,pokud zákazník již držák má
  • délka kabelu se může u každého zákazníka lišit, podle přání zákazníka.
  • počet konektorů se může lišit podle přání zákazníka.
  • pokud veškerý materiál (držák, kabel) potřebný pro svedení signálu od antény k PC již máte, cena bude jen hodinová sazba práce technika a aktivační poplatek.

 

Co si musím koupit pro příjem Vašeho internetu?

Vůbec nic. Veškeré zařízení pro příjem internetu dostanete zdarma do nájmu po celou dobu trvání smlouvy.

 

Proč si nekupovat vlastní zařízení? 

Mít vlastní zařízení znamená sám se i o něj starat. Bude se Vám chtít v zimě při poruše lézt po střeše? Mít vlastní zařízení také znamená placený servis. Budete si chtít za peníze najímat technika, aby Vám zařízení sundal a po reklamaci zpátky nainstaloval na střechu? Zákonná lhůta při reklamaci zařízení je 30 dní, takže chcete být 30 dní bez internetu a čekat na vyřízení reklamace? Chcete se neustále dohadovat s technickou podporou Vašeho dodavatele internetu, že výpadky, pomalá rychlost není způsobena špatným nastavením nebo nekompatibilitou Vašeho zařízení? Navíc technika směřuje neustále kupředu, navyšuje se rychlost připojení a zařízení používaná 2 roky se stanou zastaralými. Abychom se těmto problémům vyhnuli a klientovi mohli poskytnout bezplatný servis do 48 hodin, pronajímáme zařízení klientovi zdarma po celou dobu užívání internetu. Tím pádem má klient zaručený nonstop dálkový dohled naší technické podpory, neustálý upgrade softwaru zařízení, bezplatnou výměnu při poruše a bezplatný servis do 48 hodin od nahlášení poruchy.

 

Co se stane, když zařízení pro příjem internetu přestane fungovat?

Kontaktujte telefonicky naši technickou podporu. Pracovník technické podpory s vámi domluví termín výměny zařízení, který vám maximálně vyhovuje. Snaží se přitom dodržet garantovaný čas servisního zásahu 48 hodin a 24 hodin u VIP technické podpory. Ve stanovený termín k Vám dorazí technik, který zařízení bezplatně vymění za nové. 

 

Co když nebudu mít dost silný signál a nebo vůbec žádný?

V každé lokalitě, ve které poskytujeme internetové připojení je vystavěn dostatek vysílacích bodů. Před samotnou montáží probíhá šetření technikem, který vizuální kontrolou určí připojitelnost klienta.

 

Co když se budu stěhovat?

Pokud se stěhujete do místa pokrytého naším signálem, smlouvu Vám bezplatně převedeme a v novém bydlišti internet nainstalujeme. Při montáži již jen hradíte práci technika 350kč/hod a použitý materiál.

Pokud se stěhujete do míst nepokrytých našim signálem a máte stále trvající závazek, umožníme bezplatný převod smlouvy na osobu stěhující se na Vaše místo, bez prodloužení závazku.

 

Jak probíhá ukončení smlouvy?

Zašlete písemnou výpověď na adresu Zborovské náměstí 2018, 530 05, Pardubice. Po obdržení výpovědi Vás telefonicky kontaktuje pracovník technické podpory. Sdělí Vám, že výpověď byla přijata a je platná. 5 dní před ukončením 3 měsíční výpovědní lhůty Vás pracovník technické podpory zkontaktuje a domluví s Vámi termín návštěvy technika. Technik ve stanovený čas přijede a zařízení pro příjem internetu bezplatně odmontuje a odveze. Materiál hrazený při montáži Vám zůstává ( anténní držák, UTP kabel, konektory apod. ).

ztext8

tarif 8

Komunikační technologie budoucnosti