Herní konzole
NET arena

Herní konzole

Dnešní videoherní konzole již nemusí sloužit k hraní her, i když jsou k tomuto účelu primárně určeny. Takže kromě Vašich ratolestí si s těmito krasavci užijete spoustu zábavy i Vy!

Díky připojení konzole k internetu se Vám otevře široké spektrum možností!

Každá konzole jako jsou Sony PlayStation 3  , Xbox 360  či Nintendo Wii obsahuje vlastní operační systém, který Vám umožní surfovat po internetu, jakoby jste seděli u počítače.

Nejen že se Vám díky Blue-Ray diskům bude obraz zdát jako živý, ale můžete sledovat i televizní vysílání například se službou PlayTV Ta Vám umožní živé vysílání zastavit nebo přetočit. Nestihli jste gól domácích při sledování fotbalu? Není vůbec problém záznam vrátit o pár minut zpět a okamžik si vychutnat jakoby jste ho sledovali naživo. Tato služba Vám při sledování televize umožní živě psanou formou chatovat s přáteli aniž by jste museli přerušit podívanou.

Chtěli byste si popovídat s rodinou, která bydlí třeba v jiném městě a přitom je všechny najednou vidět? I tohle zvládne Vaše konzole zcela bez problémů. Říká se tomu videokonference a až ji okusíte, nebudete se chtít s rodinou či přáteli bavit jinak!

Máte nového potomka a chcete zdokumentovat jeho růst a poznávání okolního světa? Aplikace PlayMemories Vám umožní z fotek vytvořit krásnou prezentaci doplněnou i o atmosféricky laděnou hudbu

Získáte přístup na sociální sítě Facebook  a Twitter  díky kterým budete neustále v obraze a centru dění.

ztext8

tarif 8

Komunikační technologie budoucnosti