Start
NET arena

Start

Profesionální televizní rozvody pro rodinné domy

Profesionální televizní rozvody zpříjemní užívání služeb poskytovatelů satelitních televizí, kteří jsou podstatně levnější než poskytovatelé kabelových televizí. Mnohonásobně zvýší každému obyvateli domu možnost výběru poskytovatele ze všech, kteří jsou na českém trhu a také se jejich programová nabídka rozroste o stovky volně dostupných programů.
hlavy


Vylepšete svůj dům profesionálními televizními rozvody a přijímejte satelitní, televizní a rozhlasový signál v každém pokoji z jedné jediné zásuvky.

Internet

Poslední mile realizovaná mikrovlným spojem v licencovaném, nebo volném pásmu. Housing mikrovlného spoje a technologie POPu. SLA pro nadstandardní požadavky. Primární a sekundární DNS

Televize

Vyberte si poskytovatele satelitní televize dle libosti a sledujte tisíce programů z celého světa ve vysoké kvalitě. My Vám garantujeme, že dostanete to, co chcete vidět.

Telefon

Volejte na mobily za 0,45 Kč/min a na pevné linky ještě levněji. Podrobné vyúčtování zdarma. Informace o stavu telefonního účtu. VoIP kompletně nahradí pevnou linku.

Podpora

Linka technické podpory k dispozici nonstop – 24/7/365.Nepřetržitý dohled nad službou až po předávací rozhraní.Statistiky o provozu služby dostupné přes webové rozhraní. SLA pro nadstandardní požadavky.

Televizní rozvod pro rodinný dům „Start“

2 Přijímané družice

Nejen, že získáte svobodnou možnost výběru poskytovatele spolu s jeho programovou nabídkou, ale navíc budete moci přijímat volně dostupné programy na všech třech družicích ze všech koutů světa.

Buďte svobodní a nezávislí
Astra 23,5°E (Skylink)
Astra 19,2°E (volné)
Thor ,0°W (Freesat, Digi)

Poskytovatelé:

 

 

Schéma zapojení společné satelitní, televizní a rozhlasové antény

Televizní rozvod pro rodinný dům

  • jedna společná satelitní anténa na střeše ( televizní a rozhasová anténa není podmínkou )
  • kabeláž z antén svedena do přepínače signálu ( DisecQ )
  • z přepínače signálu vedeny koaxiální kabely do jednotlivých pokojů
  • v každém pokoji je koaxiální kabel, který je zakončen televizní zásuvkou
A) Pro co nejkvalitnější příjem signálu na který nemá vliv bouřka a další povětrnostní podmínky je použita kvalitní 80 cm parabola. Ta zajistí příjem všech družic v jednom místě bez ohledu na jejich pozice.

B) Přepínač signálu Disecq slučuje přijímaný signál ze 2 družic do jediného kabelu. Jeho přepínání mezi družicemi zajišťuje již Váš satelitní receiver.

 

C) Televizní rozvod je realizován koaxiálním kabelem. Díky přepínači signálu, který má také tu funkci, že slučuje satelitní a televizní signál, vede k zásuvce v pokoji pouze jeden kabel.

D) Televizní zásuvka je koncovým bodem televizních rozvodů. Dále je již na uživateli kudy a jak povede televizní signál po bytě. Do televizní zásuvky je přiveden jediný koaxiální kabel, ve kterém „teče“ díky rozvodnému zařízení satelitní, televizní i rozhlasový signál zároveň. Zásuvka pak signál sama rozdělí.Cenová nabídka verze StartPřipojení 1 TVNázev materáluPočetCenaUkázka
Parabola 80 cm 1 ks 500 Kč
LNB single 1 ks 100 Kč
Koaxiální kabel 15 m 165 Kč
F-konektor 2 ks 20 Kč
Práce 2 hod 1000 Kč  

Celková cena1785 Kč

Připojení 2 TVNázev materáluPočetCenaUkázka
Parabola 80 cm 1 ks 500 Kč
LNB twin 1 ks 300 Kč
Koaxiální kabel 30 m 330 Kč
F-konektor 4 ks 40 Kč
Práce 3 hod 1500 Kč  

Celková cena2670 Kč

Připojení 4 TVNázev materáluPočetCenaUkázka
Parabola 80 cm 1 ks 500 Kč
LNB quad 1 ks 400 Kč
Koaxiální kabel 60 m 660 Kč
F-konektor 8 ks 80 Kč
Práce 5 hod 2500 Kč  

Celková cena4140 Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH

twin

ztext8

tarif 8

Komunikační technologie budoucnosti