Specifikace rozhraní
NET arena

Specifikace rozhraní

ROZHRANÍ DATOVÝCH SLUŽEB

ROZHRANÍ SPECIFIKACE      KONEKTOR
Wireless LAN 2,4 GHz IEEE 802.11 b/g/ není
Wireless LAN 5 GHz IEEE 802.11 a/h/n      není
ETHERNET 10Base-T IEEE 802.3i RJ-45
ETHERNET 100Base-TX IEEE 802.3u RJ-45
ETHERNET 100Base-FX IEEE 802.3u Optický SC, LC, E2000/APC
ETHERNET 1000Base-TX       IEEE 802.3z RJ-45
ETHERNET 1000Base-LX IEEE 802.3z Optický SC, LC, E2000/APC

ztext8

tarif 8

Komunikační technologie budoucnosti

Anketa

Jste spokojeni se svým připojením k internetu?

Jsem velmi spokojen - 17.8%
Mohlo by to být lepší - 24.9%
Je to hrůza - 57.3%

Celkem hlasů: 410
Hlasování v této anketě bylo ukončeno na: 29 bře 2019 - 00:00