Notebooky
NET arena

Notebooky

Notebooky jsou navržené s ohledem na různé uživatele

Bez ohledu na to, zda jste zapálený hráč, který potřebuje špičkový výkon, nebo cílevědomý podnikatel, který hledá něco, co mu pomůže při podnikání, či na zápisky ve škole.

Notebook používejte doma

Připojte se na bezdrátový internet, svobodně se pohybujte po celém svém bytě, zahradě. Na gauči, v posteli, křesle, pod slunečníkem na zahrádce..

Notebook používejte i mimo domov

Používejte ho ve vlaku, autobuse s bezplatným připojením na internet.

Kde v pohodlí můžete sledovat filmy, stahovat dokumenty, vytvářet soubory, posílat e-maily..

Ztratil se Vám notebook?

 Aplikace Prey ho vystopuje. Nejenže přijdete o hardware, ale především o data. Program spadá do kategorie sledování a jeho úkolem je Vám napomoci ulovit zpět svůj notebook. Po instalaci běží na pozadí operačního systému a kontroluje přes internet , zda zařízení není zcizené. Dokáže fotografovat únosce, zamykat obrazovku, před nadefinovaný text, zjistit polohu pomocí GPS a WIFI. Odesílá reporty s fotografiemi únosce atd. Zdarma dostupná verze umožňuje spravovat tři zařízení a pro každé z nich zasílat reporty.

Chci k bezdrátovému internetu připojit notebook

Předpokladem je vybavení zařízením pro příjem Wi-Fi.  USB moduly pro připojení k Wi-Fi síti jsou kompaktní a rychle se instalují.

Propojte notebook s tiskárnou, chytrými mobily a tablety, stolním počítačem, televizí, multimediálním  centrem, datovým uložištěm, bezdrátovým telefonem, zabezpečovacími systémy,  kamerovými systémy,  satelitní technikou.

ztext8

tarif 8

Komunikační technologie budoucnosti